Įkraunama...
Įkraunama...

vaikas ir auskarais

QUOTE(Amor... @ 2011 02 19, 15:05)
Sveikos.

Man, kaip paauglei, pačiai prasivėrusiai ausis, bernai su auskarais labai negražu. Iš karto primena kokį forsiuką, ar dar bala žino ką. O dar kai su kokiais treningiukais vaikšto, tai iš vis. Bet kai kuriems, sutinku, labai tinka ir netgi gražiai atrodo.  blush2.gif


tai kad forsiukai ir skiniukai atrodo kaiptik nemėgsta unsure.gif
Atsakyti
Kai sunui buvo 11 prasidure ausi, nes tuo metu zavejosi banglais. Mes nesipriesinom. Veliau, kaip prasidure, taip ir uzaugino, gal toki sprendima itakojo, kad pradejo dometis rytu menais, filosofija.
Atsakyti
yra auskarai po akimi, akies voke, vadinas anti-eyerbrow piercing. Jei gerai prižiūrimas, tai normaliai sugyja, bet būna, kad organizmas jį 'išstumia'. nemanau, kad reikėtų kelti problemą, atsibos - išsiims.
Atsakyti
/Auginu tris sūnus ir apie auskarus nenoriu nė girdėti - mano tokia nuomonė...
Atsakyti
Tai dabar taip mastot biggrin.gif o paaugę vaikai jei norės ir be jūsų prasivers kur nori smile.gif
Atsakyti
Jeigu nebūs išlepę, ir tokie vadinami "mamytės sūneliai". biggrin.gif
O šiaip taip ir bus, kur norės ten įsivers ir be jokio leidimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fainas_zuikis @ 2011 02 24, 14:42)
Jeigu nebūs išlepę, ir tokie vadinami "mamytės sūneliai". biggrin.gif
O šiaip taip ir bus, kur norės ten įsivers ir be jokio leidimo smile.gif

esu mačiusi laaabai savarankiškų vaikinų - su auskarais, dažytais plaukais et ctr.
Atsakyti
mano 8-uometis nuo 2 metuku turi auskariuka ir labai patenkintas juo, esu pasakius- kai nebenoresi, issiimk, bet jis to kol kas neplanuoja daryt
Atsakyti
Sunaus neturiu,bet nebuciau pries.Pati paauglystej draugavau su auskaruotais berniokais rolleyes.gif .O va dukra nenori auskaru,pasiuliau-atsisake biggrin.gif
Atsakyti
neleisčiau, nevyriška
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2011 02 19, 12:29)
Jei užsimanys, galės vertis auskarą. Man nekliūva tokie dalykai. Dėl kitų dalykų tektų pasiginčyti.  g.gif


Na aišku nebūčiau labai patenkinta jeigu mano sūnus užsimanytu prasidurti viena ausį, bet jeigu nepavvyktų perkalbėti ir jo noras po kiek laiko nedingtų sutikčiau....Šiaip nesu labai prieš nusiteikusi dėl auskarų nešiojimo vyriškosios lyties, bet kai tų auskarų bele kur ir ne vienas ant vaikino/berniuko ausies(arba net kur kitur) prikabinta ir pan., tai jau manau nėra gražu... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 0rchideja: 29 kovo 2011 - 11:31
O man teko girdėti, kad skirtingose ausyse įvertų auskarų ir reikšmės skirtingos. KAirė- viskas gerai, o dešinė, jau kažką negero signalizuoja (tiksliai neatsimenu ką) biggrin.gif na signalizuoja, tai tam tikras ženklas..
Gal teko ir jums, kažką panašaus girdėti.
Atsakyti